SOSYAL MEDYA YÖNETİCİSİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hem Uygun Fiyatlı, Hem de Verimli Olsun.

Doğru yerdesiniz. Sosyal medya, müşterilerinizle iletişim kurmanıza, müşteri sayınızı büyütmenize ve satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olmak için buradayız. Markanızın bilinirliğini, düşük maliyetli bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacağız. Dijital pazarlama inanılmaz bir pazarlama fırsatıdır. Bunu en iyi şekilde kullanmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız. 

Hizmet Verdiğimiz Platformlar:

– Facebook

– Instagram 

– Twitter

– LinkedIn

– Youtube

– Pinterest 

– Forsquare

Bunu Nasıl Yapacağız?

– Firmanızı öncelikle analiz edeceğiz.

– Müşteri yapınızı ve Hedef kitlenizi oluşturacağız.

– Hedef kitlenize uygun içerik tasarımı gerçekleştireceğiz.

– Aylık raporlarla sizi sürekli bilgilendireceğiz.

– Aylık toplantılarda firmanızın sosyal medya yolculuğunu daha verimli kılmak adına bilgi paylaşımlarımda bulunacağız. 

 

SOSYAL MEDYA PAKETLERİMİZ

DOĞRU ADIMLAR NELERDİR?

– Hedefleme 
– Fotoğraf Tasarımı 
– Metin Yazarlığı 
– Bütçeleme 
– Optimizasyon 
– İzleme 
– Analitik 

NEDEN GRAFİZ REKLAMI TERCİH ETMELİSİNİZ?

Online Pazarlamada tecrübe ve bilgimizi kullanarak, tasarımcılarımız işiniz için benzersiz, yaratıcı, profesyonel ve yalın Reklamlar sunacak!

Hedeflerinizi  önemsiyoruz. Her müşterimiz için özgün konsept tasarımı geliştirerek özgün reklamlar yayınlamak için yaratıcılığımızı en iyi şekilde siz değerli müşterilere sununuyoruz.

Facebook kurallarına uymayı garanti ediyoruz; böylece, Reklamlarınızın düzgün bir şekilde yayınlanmasına yardımcı olan Facebook’un Metin Sınırlamaları’nı aşmadan ve önemli Anahtar Kelimelere saygı duymadan daha iyi performans gösterebiliyoruz .

Sadece Reklam vermiyor, verilen reklamların sonuçlarını birlikte yorumlayarak yeni hedefler geliştirmenizde aylık raporlar ile bilgiyi sizinle yorumluyoruz.

Sonuçlarınızı iyileştirmeye başlayabilmemiz için bizimle iletişime geçerek ilk adımı atın. Ücretsiz vereceğimiz ilk bilgilendirme çalışmamızdan faydalanın..